LG GARANTİ SORGULAMA

LG markalı cihazınızın garanti durumuna ilişkin bilgiyi LG Türkiye resmi web sisteminde bulunan online işlem menüsünden kolaylıkla alabilirsiniz. LG markalı cihazınızın garanti durumu ve kayıt işlemlerini LG Türkiye’nin bu online işlem menüsünden rahatlıkla yapabilirsiniz. LG garanti sorgulama işlemi için LG Türkiye online işlem sistemine üye olmanız ve giriş yapmanız gerekiyor.
LG Garanti Nereden Sorgulanır?
LG Türkiye’ nin online işlem giriş sayfasına yönlendirildiğiniz alttaki bağlantıda bulunan yeni bir LG hesabı yaratın seçeneğine girerek üye olabilirsiniz. Üyelik işlemleri sırasında e posta, isim, soyisim, adres, şehir, semt, posta kodu, ülke, telefon ve cep telefonu bilgilerinizi girmeniz ve ayrıca bir üyelik şifresi belirlemeniz gerekmektedir. Üyelik işlemini güvenlik kodu doğrulamasını yaptıktan sonra tamamlayarak LG garanti sorgulama işleminiz için online işlem sistemine e posta adresiniz ve belirlediğiniz şifre ile giriş yapmalısınız.
Giriş işleminden sonra LG markalı cihazınız için sizden istenen cihaz bilgilerini girerek, cihazınızın garanti başlangıç tarihi, garanti durumu ve garantisinin bitimine kalan süre gibi tüm garanti bilgilerine en güncel ve detaylı hali ile ulaşabilirsiniz.
LG GARANTİ SORGULAMA İÇİN:

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*