LBT VARLIK BORÇ SORGULAMA

LBT Varlık Yönetimi, Varlık Yönetim Şirketleri Derneği altında toplanmış durumdadır. Böylece Varlık Yönetim Şirketleri Derneği üzerinden sektör ile ilgili işlemler daha kolay bir şekilde yapılabilmektedir. Bu alan için bilgi almak ya da LBT varlık borç sorgulama yapmak isteyen kişilerin ilgili dernek sitesinden yardım alması yeterli olacaktır.

LBT varlık borç sorgulama için ana sayfa üzerinden diğer sitelere yönlendirme yapılmaktadır. Bu nedenle LBT varlık borç sorgulama yapılacak olan sitenin seçilmesi gerekmektedir. Bu işlemlerin ardından ise online olarak kolay bir şekilde LBT varlık borç sorgulama yapılabilmektedir.

LBT VARLIK BORÇ SORGULAMA İŞLEMLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

1 Comment Posted

  1. Yıl 2012 de Denizbank’a 900 TL borcu olan biri ölüyor. Siz yetimlere ödeme emri gönderiyorsunuz.Yetimler 50 Tl şeklinde çok uzun zaman ödemeleri GarantiBankası üzerinden yatırıyorlar Çok az taksit kaldığında ise durumları bu 50 Tl yi ödemeye imkan vermir. Siz de bu borcu 900 ana borç işlediğiniz faizler ve avukatlık ücreti ile 6000 e yakın bir rakamla İstanbul Varlığa satıyorsunuz.Yıl 2020 ve yetimlere İstanbul Varlık haciz kağıtları göndermiş.
    Mutlumusunuz. Allah zürriyetinizden çıkarsın inşallah.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*