KOVA BURCU ÖZELLİKLERİ SORGULAMA

20 Ocak 18 Şubat arasında doğan kişilerin burcu kovadır. Kova,  hava elementi grubundandır.  Kova burcu insanları son derece hümanisttir. Onlar için doğa, hayvan ve insan sevgisi her şeyden önce gelir. Pek çok aktivist Kova burcudur. Bu bakımdan Kova burcu olan kişiler ile anlaşmak oldukça kolaydır. Onlar için her zaman fedakarlık ön plandadır ve gerek arkadaşları için gerekse ailesi için pek çok şeyden fedakarlık yapabilirler. Bu nedenle evlerinde iyi bir anne ve baba olabilirler. İdeal eş arayanlar için Kova burcu olanlar iyi bir seçim olacaktır.
Kova burcu erkeği
Özgürlüğüne düşkündür. Fakat bu özgürlük, kendi sınırları içerisindedir ve topluma ya da ilişkilerine ayak uydurur. Eşi ile birlikte bir şeyler yapmaktan da çok hoşlanır ve bunun için sürekli planlar yapar. Pratik ve çalışkandır. Maddi sorun pek yaşamazlar. Bu bakımdan eşi için de sürekli hoş sürprizler hazırlayabilirler.
Kova burcu kadını
Kova burcu kadını, Kova burcu erkeği gibi özgürlüğüne düşkündür. Bu bakımdan Kova burcu erkeği ile Kova burcu kadını arasında iyi bir ilişki vardır. İyi bir uyum yakalanabilir. Kova burcu kadını, çevresi tarafından da önemsenir. Özellikle gezmeyi sevdiği için arkadaşları ile sürekli dışarıda olmak ister. Alışveriş onun için önemlidir. Kendine bakmayı ve güzel giyinmeyi sever. Bu bakımdan zaman zaman maddi sorunlar yaşanabilir.Leave a Reply

Your email address will not be published.


*