KONYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SU VE ELEKTRİK BORÇ SORGULAMA


Konya’da yönetim sunan Konya Büyükşehir Belediyesi pek çok konuda vatandaşların işlerini kolaylaştırmaya çalışmaktadır. Özellikle mobil kullanımının artması sayesinde kişilerin işlemlerini internet aracılığıyla yapabilmesi adına Konya Büyükşehir Belediyesi tarafından online olarak hizmetler kullanıma sunulmaya başlanmıştır. E devlet aracılığıyla sunulan bu hizmetlerde kişilerin e devlet üyeliğinin bulunması en önemli kriterdir.

Konya Büyükşehir Belediyesi Hizmet Sorgulama Nasıl Yapılır?

konya-buyuksehir-belediyesi

Konya Büyükşehir Belediyesi tarafından sunulan hizmetlere erişmek isteyen kişilerin yararlanması gereken hizmet ekranı https://www.turkiye.gov.tr/konya-buyuksehir-belediyesi olmaktadır. Bu bağlantı ile kişiler kolay bir şekilde Konya Belediyesi tarafından sunulan hizmetlere erişim sağlayabileceği gibi hizmet seçiminin ardından ekranda güncel bilgiler yer alacaktır.

E devlet üyeliği bulunmayan fakat Konya Büyükşehir Belediyesi’nin online hizmetlerinden yararlanmak isteyen kişiler ilk olarak üyelik işlemlerini yapması gerekmektedir. Üyelik için iki seçenek bulunurken isteyen kişiler PTT’ye müracaat ederek şifre alabilmekte, isteyen kişiler ise online bankacılık sistemleri üzerinden sistemine giriş yapabilmektedir. İki seçenek de kullanılabilir ve güncel giriş yöntemleri arasında bulunmaktadır.


Leave a Reply

Your email address will not be published.


*