KOÇ BURCU ÖZELLİKLERİ SORGULAMA

20 Ocak ile 18 Şubat arasında doğan kişilerin burcu Koç burcudur. Koç burcu, tam anlamıyla barış insanıdır. İnsanlara karşı, doğaya karşı ve hayvanlara karşı ayrı bir sevgi taşır ve bu amaçla yaşamını sürdürür. Genelde aktivistlerin büyük bir kısmı Koç burcudur. Reformist özellikleri vardır ve dünyayı değiştirebileceklerini düşünür. Bu bakımdan değişiklik meraklısı denebilir. Sürekli olarak çevresini daha iyi hale getirmeye çalışır. Bu bakımdan her zaman hareketlidir. Durağanlık ve monotonluk onlar için değildir. Yeniliğe meraklı oluşları da onlar için sürekli bir hedef belirlemeye iter ve sürekli bir arayış içerisine girerler.
Koç burcu erkeği
Koç burcu erkeği, kadınına göre daha narindir. Son derece zarif ve insanlara değer verir. Özellikle bayanlara karşı tüm perdeleri indirmiştir. Her şeyin kusursuz olmasını isterler ve işlerinde de bu nedenle çok titiz çalışırlar. Aşkları genelde tutkuludur ve bu nedenle çok gelgit yaşarlar. Duygularını aktarmada çok iyi olmasalar da davranışları ile belli etmeye çalışırlar. Tüm zorluklar aşıldığı takdirde iyi bir partnerdir.
Koç burcu kadını
Özgürlüğüne düşkündür.  Oldukça kararlı olan yapısı nedeniyle anlaşması zaman zaman zordur. Bu bakımdan özellikle ilişkilerde sık sık sorunlar yaşayabilir. Fikirleri önemsenir. İlişkilerdeki zorluk, arkadaş çevresinde pek sıkıntı yaratmaz ve arkadaş çevresinde aranan birisidir. Bu bakımdan sürekli fikirlerine ihtiyaç duyulur. İyi bir dert arkadaşı olurlar.Leave a Reply

Your email address will not be published.


*