KADIKÖY BELEDİYESİ SU VE ELEKTRİK BORÇ SORGULAMA


Kadıköy Belediyesi tarafından online olarak sunulan hizmetler sayesinde kişiler kolay bir şekilde işlem yapabilmektedir. Online olarak sunulan hizmetler sayesinde herhangi bir sorun yaşanmadan bilgi alınması mümkün olurken, online işlemlerde kişilerin sisteme üyelik girişi yapması gerekir.

E devlet üzerinden sunulan hizmetlerde üyelik giriş zorunlu olduğundan dolayı bu durum Kadıköy Belediyesi için de geçerlidir ve kişiler ancak üyelik giriş yaptıktan sonra Kadıköy Belediyesi tarafından sunulan hizmetlerden yararlanarak bilgi alabilir. Üyelik dışında ise herhangi bir kriter bulunmaktadır.

Kadıköy Belediyesi E Devlet Hizmetleri Nelerdir?

Kişilerin e devlet girişi yaptıktan sonra Kadıköy Belediyesi menüsüne tıkladığında ekrana gelecek hizmet listesi şöyledir;

kadikoy-belediyesi

Kişiler resimde görülen tüm hizmetlerden yararlanabilir ve hizmet üzerinden bilgi alabilir. Bu açıdan Kadıköy Belediyesi su ve elektik borç sorgulama ya da benzeri işlemleri yapmak isteyen kişiler de hangi işlemleri yapabileceği, işlemin e devlet üzerinden yapılıp yapılmadığının öğrenilmesi noktasında bilgi alabilmektedir. E devlet üzerinden yapılan işlemlere ulaşmak için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

<<SORGULAMA LİNKİ>>


Leave a Reply

Your email address will not be published.


*