İZMİT BELEDİYESİ SU VE ELEKTRİK BORÇ SORGULAMA


E devlet üzerinden hizmet sunan İzmit Belediyesi kişilerin hizmetlere ulaşma noktasında online bir seçeneğinin de olmasını sağlamaktadır. İzmit Belediyesi üzerinden yapılacak işlemlerde e devlet sistemine giriş yaparak kolay bir şekilde bilgi alınabilmektedir.

Bu bakımdan sizler için de resmi bilgilere ulaşma konusunda uygun bir seçenek bulunmaktadır. E devlet üzerinden sunulan İzmit Belediyesi hizmetlerinden yararlanmak isteyenlerin üyelik bilgileri ile sisteme giriş yapması gerekir. E devlet üzerinden sunulan hizmetler de kişilerin üyelik girişi yapmak zorunda olduğundan dolayı İzmit Belediyesi hizmetleri için de giriş yapılmalıdır.

izmit-belediyesi

Ekranda görülen hizmetler İzmit Belediyesi tarafından sunulan resmi hizmetlerdir ve kişilerin giriş yapması halinde yararlanabileceği hizmetler sadece resimde görüldüğü gibidir. Bu açıdan resimdeki hizmetler dışında herhangi bir işlemin yapılması mümkün değildir.

https://www.turkiye.gov.tr/izmit-belediyesi adresi üzerinden resimde görülen tüm hizmetlere erişim sağlanabilir. E devlet hizmetleri sayesinde kişilerin görüldüğü gibi tahkkuk, tahsilat gibi çeşitli konularda bilgi alması mümkündür.


Leave a Reply

Your email address will not be published.


*