İSTANBUL SU VE KANALİZASYON İDARESİ SU BORCU SORGULAMA


İstanbul’daki vatandaşların su ihtiyacının giderilmesi İstanbul Su ve Kanalizasyon İdaresi tarafından sağlanmaktadır. İdare bünyesinde kurulan altyapı ile birlikte kişilerin temiz su konusundaki ihtiyacı giderildiği gibi aynı zamanda kanalizasyon yönetimi de yapılmaktadır. kişilerin İstanbul Su ve Kanalizasyon İdaresi tarafından sunulan hizmetlere erişebilmesi adına e devlet üzerinden kurum hizmetlerine giriş yapması yeterli olmaktadır. E devlet sisteminde yer alan İstanbul Su ve Kanalizasyon İdaresi’nin hizmetleri şöyledir;

istanbul-su-ve-kanalizasyon-idaresi

İstanbul’da hizmet veren İstanbul Su ve Kanalizasyon İdaresi hizmetlerine en çok yararlanılan hizmet borç bilgilendirmedir. Kişiler kullanım miktarını ve güncel fatura bilgilerine ulaşmak adına fatura bilgilerini tıklaması yeterli olmaktadır.

Hizmet seçim sonrasında kişilerin abonelik bilgileri üzerinden ne kadarlık güncel borcu olduğunu görebilmesi oldukça kolaydır. Yapılacak sorgulamalarda güncel İstanbul Su ve Kanalizasyon İdaresi bilgileri kullanıldığından dolayı kişilerin eski bilgilerini ulaşması ya da yanlış bilgi alması mümkün değildir. Sunulan hizmetlere erişim sağlamak ve İstanbul Su ve Kanalizasyon İdaresi üzerinden sorgulama yapmak isteyen kişiler aşağıdaki bağlantıdan yararlanabilir.

<<SORGULAMA LİNKİ>>


Leave a Reply

Your email address will not be published.


*