İSTANBUL İETT OTOBÜS SEFERLERİ GÜZERGAHLARI VE NUMARALARI

İstanbul’da otobüsler arasında yolcu taşımacılığı yapan firma İETT’dir. Bu konuda yetkili olan bu kurum sayesinde İstanbul içerisinde ulaşım sağlamak mümkündür.
İETT nedir?
İstanbul Elektrik Tramvay ve Tünel İşletmeleri Genel Müdürlüğü olarak, kısa adı ile İETT olan kurum İstanbul’da hizmet vermektedir. Vatandaşların ulaşım konusunda otobüsler aracılığı ile taşımacılık yapan İETT, bu konuda tüm İstanbul genelinde hizmetlerini sürdürmektedir. Bu nedenle tün gün boyunca yoğunluk bulunmaktadır.
İstanbul otobüs seferleri
İstanbul, çok kapsamlı olduğundan ve nüfus bakımından da kalabalık olduğundan dolayı seferler olabildiğince sık bir şekilde organize edilmektedir. Bunun yanında seferlerin İstanbul’un tüm noktalarına ulaşım sağlayabilecek şekilde olması için özel düzenlemeler yapılmıştır. Tüm bunlar doğrultusunda İstanbul’da halk otobüsleri aracılığı ile yolculuk etmek isteyenler, istedikleri noktalara kolayca gidebilmektedir. Bu noktada hangi bölgelere hangi otobüs ile gideceğiniz bilmiyorsanız internet üzerinden yardım alabilirsiniz. İETT’nin resmi internet sitesi üzerinden yardım alarak bu konuda otobüs seçiminizi kolayca yapabilirsiniz. Otobüs seferleri ve saatlerinin yanı sıra otobüslerin güzergahları hakkında da bilgiler internet üzerinden verilmektedir. Bu nedenle istediğiniz merkezi yazmanız ya da hat sorgulama bölümünden hatların güzergahları ile ilgili bilgi almanız yeterli olacaktır. Bu sayede İETT seferlerini kullanarak istediğiniz yere kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz. Tüm bunlar için İETT sitesinden sorgulama yapmanız yeterli olacaktır.
İSTANBUL İETT OTOBÜS SEFERLERİ GÜZERGAHLARI VE NUMARALARI İÇİN

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*