İNTİBAK SORGULAMA

Devlet tarafından emekli maaşlarında var olan düzensizliğin ve dengesizliğin ortadan kaldırılabilmesi amacı ile yapılan intibak çalışmasına göre emekli maaşınıza yansıyan tutarı Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) tarafından hizmete sunulan SSK intibak farkları uygulaması ile kolayca öğrenebilirsiniz. Sosyal Güvenlik Kurumu’ nun resmi web sitesinde yer alan e hizmetler sayfasındaki SSK intibak farkları uygulamasından intibak sorgulama işleminizi yapabilirsiniz.
İntibak Farkı Nereden Öğrenilir?
Bu sorgulamanız için sizden bir takım kişisel bilgiler isteniyor. SSK intibak farkları ekranında intibak sorgulama işleminizi yapabilmek için TC kimlik numarası ve emekli sicil numarası bilgilerinizi girmeniz gerekiyor. Daha sonra sorgula butonu ile emekli maaşınız için intibak yansımasını birkaç dakika içerisinde öğrenebilirsiniz.
Sorgulama sonucunda intibak sorgulaması yapılan emeklinin adı ve soyadı, SSK intibak farkı ve 2013/ocak aylığı bilgileri tüm detayları ile yer alıyor. Bu sonuç ekranında bu bilgilere tüm detayları ile günün her saatinde yapabildiğiniz intibak farkı sorgulama işlemiyle ulaşabilirsiniz.
İNTİBAK SORGULAMA İÇİN:Leave a Reply

Your email address will not be published.


*