İGDAŞ BORÇ SORGULAMA


İstanbul’da gaz hizmeti veren firmalardan olan İGDAŞ, doğalgaz konusunda ihtiyacı olan vatandaşlara bu hizmeti sunmaktadır. Doğalgaz konusunda çevre bilinci ile hareket eden ve son derece denetim ve kontrollü bir şekilde hizmetlerini yürüten İGDAŞ, internet üzerinden de hizmet vermektedir. Öyle ki İGDAŞ borç sorgulama başta olmak üzere ilk İGDAŞ abonelik başvuru için bile internet sitesi üzerinden faydalanmak mümkündür. İGDAŞ abonesi olmak için hangi belgeler gereklidir, İGDAŞ abonelik başlangıcı için nasıl bir süreç işlenir tüm bu konularda İGDAŞ internet sitesi üzerinde gerekli bilgiler mevcuttur. Bu bilgiler sayesinde İGDAŞ abonelik işlemlerinden yaşanan diğer sorunlara kadar her konuda bilgi alarak işleri çözüme kavuşturmak mümkündür.

14
İGDAŞ borç sorgulama
İGDAŞ abonelerine daha iyi bir hizmet sunabilmek adına internet hizmetleri adı altında internet üzerinde bir platform oluşturmuş durumdadır. Bu platform üzerinden dileyen kişiler İGDAŞ online hizmetler bölümüne giriş yaparak borç durumlarını sorgulayabilmektedir. Bunun için ilk başta üyelik işlemlerini yapmak yeterli olmaktadır.
İGDAŞ fatura ödeme
İGDAŞ internet sitesi üzerinden online işlemler sayesinde borç sorgulaması yapan kişiler, bu borçlarını internet üzerinden ödeyebilmektedir. Online hizmetler aracılığı ile dileyen aboneler, tüm borçlarını kredi kartları ile ödeyebilmektedir. Bu ödemelerin ardından online yollar ile dekont almak da mümkündür. Bu konuda yaşanan sorunlarla ilgili yine İGDAŞ destek talebinde bulunmak olasıdır.
İGDAŞ BORÇ SORGULAMAK İÇİN


Leave a Reply

Your email address will not be published.


*