İDO SEFERLERİ VE SAATLERİ SORGULAMA

Ülkemizde, İstanbul, Bandırma ve Bursa illeri arasında deniz yolu ile ulaşım sağlayan ilk firmalardan olan İstanbul Deniz Otobüsleri, hızlı ulaşım imkanı ile tercih edilmektedir. Bu konuda internet üzerinden de hizmet sunan İstanbul Deniz Otobüsleri, sefer bilgilerinden bilet satın almaya kadar her türlü konuda bilgi sağlamaktadır.
İDO sefer sorgulama
İDO ile yolculuk yapmak isteyenler İstanbul Deniz Otobüsleri internet sitesi üzerinde bulunan seferler bölümünden yararlanabilmektedir. Sefer sorgulamak için yolculuk yapacağınız iki noktayı ve yolculuk yapmak istediğiniz tarihi sisteme girmeniz yeterli olacaktır. Ardından İstanbul Deniz Otobüsleri tarafından organize edilen o tarihteki seferler sistem tarafından sunulacaktır.
İDO bilet satın alma
İstanbul Deniz Otobüsleri belirtildiği gibi sefer sorgulaması yaptıktan sonra yolculuk yapmak istediğiniz saat ve seferi belirleyip, internet üzerinden bilet satın alabilirsiniz. Bunun için online bilet bölümünden kişi sayısını ve diğer detayları girmeniz gerekmektedir. Ardından ödeme bölümüne geçiş yaparak ödemenizi yapabilir ve bilet alma işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz. Online bilet alma bölümünde internet üzerinden işlem tamamlandığına daire bir çıktı verilecektir. Bu çıktı ile birlikte İstanbul Deniz Otobüsleri gişelerden biletinizi temin edebilirsiniz. İstanbul Deniz Otobüsleri, olumsuz hava şartlarında seferlerin i iptal edebilmektedir. Bu nedenle uzun süre sonrasına aldığınız biletler için bunu göz önünde bulundurmanız gerekmektedir.
İDO SEFERLERİ VE SAATLERİ SORGULAMAK İÇİNLeave a Reply

Your email address will not be published.


*