GÜNGÖREN BELEDİYESİ SU VE ELEKTRİK BORÇ SORGULAMA


İstanbul’da yer alan belediyelerden olan Güngören Belediyesi vatandaşlara hizmetlerini sunmak amacıyla e devleti tercih eden belediyeler arasındadır ve e devlet üzerinden bilgi almak isteyen kişiler Güngören Belediyesi hizmetlerinden de yararlanabilmektedir. Güngören Belediyesi tarafından sunulan hizmetler aşağıda görülen resimdeki gibidir ve vatandaşlar istediği zaman Güngören Belediyesi hizmetlerine Tercih edebilmektedir.

gungoren-belediyesi

Resimde de görüldüğü üzere kişilerin bilgi alabilmesi amacıyla Güngören Belediyesi tarafından sunulan hizmetler sınırlı sayıdadır. Kişilerin hizmetleri tıkladıktan sonra ekranda yayınlanan bilgileri incelemesi yeterli olmaktadır. Yayınlanan hizmetler Güngören Belediyesi kayıtları üzerinden sağlanmakta ve kişilere sunulmaktadır. Bu açıdan sorgulamalar ile elde edilen veriler hem güncel hem de resmidir.

Kişiler Güngören Belediyesi’nde kayıtlı bilgilerini sunulan hizmetler dâhilinde öğrenebilme hakkına sahiptir. E devlet üzerinden sorulan bu hizmetlerde herhangi bir ücret alınmaz. kişilerin üyelik girişi yapmasını bilgilere ulaşması konusunda yeterli olmaktadır. E devlet üzerinden Güngören Belediyesi işlemlerini yapmak isteyen kişilerin aşağıdaki bağlantıya tıklaman yeterli olacak ve bağlantıyla direkt e devlet üzerinden işlemler çok kolay bir şekilde gerçekleştirilebilecektir.

<<SORGULAMA LİNKİ>>


Leave a Reply

Your email address will not be published.


*