GÜMÜŞOVA BELEDİYESİ SU VE ELEKTRİK BORÇ SORGULAMA


Gümüşova Belediyesi tarafından kişilerin bilgi alması amacıyla belediye bilgileri online ortamlara taşınırken, bu konuda e devlet sistemi ile birlikte kişiler kolay bir şekilde hizmetlerden faydalanma imkanı bulmuştur. E devlet üzerinden yapılan işlemlerde kişilerin online olarak bilgi alması adına giriş yapması ilk olarak zorunludur. Bu nedenle Gümüşova Belediyesi su ve elektrik borç sorgulama gibi işlemler öncesinde üyelik detayına dikkat edilmesi gerekir.

Gümüşova Belediyesi su ve elektrik borç sorgulama için giriş yapan kişilerin yararlanabildiği hizmet ekranı şöyledir;

gumusova

Gümüşova Belediyesi su ve elektrik borç sorgulama konusunda kilerin yararlanabildiği hizmetler sadece resimde görüldüğü gibidir. Kişiler sisteme giriş yaptıktan sonra hizmet ekranından seçimler yaparak işlemlerinizi tamamlayabilir.

Hizmete tıklandığında hizmete bağlı olarak tüm güncel bilgiler ekranda yer alır. Böylece kişiler bilgileri inceleyerek işlemlerini tamamlayabilir. Gümüşova Belediyesi su ve elektrik borç sorgulama hizmetleri için aşağıda yer alan bağlantıyı kullanabilir ve direk e devlette yer alan hizmet ekranına erişim sağlayabilirsiniz. Üstelik tüm hizmetler ücretsizdir.

<<SORGULAMA LİNKİ>>


Leave a Reply

Your email address will not be published.


*