GASKİ BORÇ SORGULAMA


GASKİ güncel fatura ve borç bilgilerinizi GASKİ’ nin resmi web sitesindeki online hizmet uygulaması ile kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Gaziantep Su ve Kanalizasyon İdaresi aboneleri için su kullanımlarından doğan faturalarını internetten birkaç dakika içerisinde öğrenebilmeleri için bu online hizmet uygulamasını hizmete sundu.
GASKİ Borç Sorgulama 2 Şekilde Yapılabiliyor?
GASKİ borç sorgulama işlemleri için GASKİ’ nin bu resmi hizmet uygulamasında sadece Garanti Bankası ve diğer kredi kartlar olarak iki farklı seçenek sunuyor. Bu iki seçenekten birisi ile sorgulama işleminiz yapabilirsiniz. Ödeme işlemini de gerçekleştirecekseniz hangi kredi kartı ile ödeme yapacaksanız o seçimi yaparak online hizmet uygulamasına ulaşabilirsiniz.
Bu uygulama penceresinde GASKİ borç sorgulama işleminiz için abone numaranızı girmeniz gerekiyor. Ayrıca sizin güvenliğiniz için sayaç numarası bilgisi de talep ediliyor. Sayaç numarasını da girdikten gönder tuşuna basarak GASKİ’ ye su kullanımınızdan oluşan güncel borcunuzun olup olmadığını veya varsa ne kadar olduğunu öğrenebilir ve ödemesini gerçekleştirebilirsiniz. Bu işlemi günün herhangi bir saatinde kolay bir şekilde yaparak, GASKİ’ ye olan borcunuz ile ilgili bilgi alabilir veya ödemelerinizi yapabilirsiniz.
GASKİ FATURA BORÇ SORGULAMA İÇİN:


Leave a Reply

Your email address will not be published.


*