EYÜP BELEDİYESİ SU VE ELEKTRİK BORÇ SORGULAMA


İstanbul’da yer alan Eyüp Belediyesi online olarak vatandaşları hizmetlerini sunmaktadır. Kişilerin hizmetleri ulaşabilmesi amacıyla e devlet kullanması yeterli olduğu gibi e devlet girişi için üyelik bilgileri kullanılmalıdır.

E devlet üyelik bilgileri ile sisteme giriş yapan kişiler Eyüp Belediyesi menüsüne ulaştıktan sonra kolay bir şekilde online olarak işlemlerini yapabilme imkânına sahiptir. Eyüp Belediyesi hizmetleri aşağıdaki gibidir;

eyup-belediye

Resimde görülen hizmetler Eyüp Belediyesi tarafından sunulan online hizmetlerdir ve tüm hizmetlerden yararlanmak mümkündür. Kişilerin bilgi almak adına üyelik girişi yaptıktan sonra hizmet seçimini yapması yeterli olacaktır. Hizmetleri tıklanmasının ardından seçime bağlı olarak tüm detaylar ekranda yer alır.

Eyüp Belediyesi su ve elektrik borç sorgulama işlemlerini yapmak isteyen kişilere resimdeki hizmetler dışında yararlanabileceği bir kaynak bulunmadığından dolayı bu konuda yardım alınması mümkün değildir. Eyüp Belediyesi tarafından sunulan hizmetler vatandaşların belediyeye gitmeden kolay bir şekilde bilgi ulaşmasını sağlar. E devlet üzerinden Eyüp Belediyesi hizmetlerinden yararlanmak ve işlem yapmak isteyen kişiler aşağıdaki bağlantıya tıklayabilir.

<<SORGULAMA LİNKİ>>


Leave a Reply

Your email address will not be published.


*