EVKUR BORÇ SORGULAMA

Evkur, geniş ürün yelpazesi ve kolay ödeme yolları ile insanların ihtiyaçlarını kolay bir şekilde karşılamaktadır. Bu nedenle de oldukça  yoğun bir talep vardır. İnternet üzerinden de satış yapılabilen Evkur’da geri ödemeler oldukça esnek ve fiyatlarda caziptir.
Evkur’dan nasıl alışveriş yapabilirim?
Evkur’dan alışveriş yapmak için isterseniz interneti, isterseniz de bölgenizdeki mağazaya gidebilirsiniz. İlk defa ürün alacaklar için bir hesap açılacak ve alacağınız ürünler bu hesabınıza işlenecektir. Bir defa kayıt yaptırdıktan sonra diğer alacaklarınız için tekrar kayıt yaptırmanıza gerek kalmadan hesabınıza işletebilirsiniz.
Evkur’da neler var?
Evkur’da ev tekstilinden teknolojik cihazlara kadar bir evin ihtiyaç duyabileceğini tüm ürünler mevcuttur. Bu nedenle tüm ihtiyaçlarınızı Evkur’dan giderebilmeniz mümkündür.
Evkur’da fiyatlar nasıl?
Evkur’da fiyatlar oldukça makuldür. Peşin fiyatları piyasa ile aynı olmakla birlikte 24 aya varan taksitler yapılabilmektedir. bu taksitlerde aylık vade fiyatları peşin fiyatın üzerinde yansıtılmaktadır. Aylık olarak taksitler mağazalardan da yapılabilmektedir.
Evkur borcu nasıl sorgulanır?
Evkur’a olan borcunuzu online olarak sorgulayabilirsiniz. Mağazalar ile entegre edilmiş sistem sayesinde güncel borcunuzu Evkur sitesi üzerinden öğrenebilmeniz mümkündür. fakat bunun için ilk olarak sisteme üye olmanız gerekmektedir. bu üyelik bilgilerini girerken mağazadaki hesabınızla aynı bilgileri girmeniz gerekmektedir. aksi halde sistem eşleştirmesinde sorunlar çıkabilmektedir. Bu nedenle bilgilerinizi girerken dikkat etmeniz gerekmektedir. üyelik girişinizi yaptıktan sonra alışverişinizi, bakiyenizi hesabınız bölümünden öğrenebilirsiniz.
EVKUR BORÇ SORGULAMA İÇİNLeave a Reply

Your email address will not be published.


*