ESKİŞEHİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SU VE ELEKTRİK BORÇ SORGULAMA


Eskişehir Büyükşehir Belediyesi her ne kadar online olarak e devlet aracılığı ile hizmetlerini sunsa da bu konuda hizmet sayısı oldukça azdır. Sicil bilgileri sorgulama, tahakkuk bilgileri sorgulama ve tahsilat bilgileri sorgulama olarak 3 hizmeti online olarak kullanıma sunan Eskişehir Büyükşehir Belediyesi için en çok yapılmak istenen işlem Eskişehir Büyükşehir Belediyesi su ve elektrik borç sorgulama olmaktadır. Eskişehir Büyükşehir Belediyesi su ve elektrik borç sorgulama işlemlerini yapan kişiler için e devlet üzerinden herhangi bir hizmet sunulmadığı için kişilerin bu konuda bilgi alabilmesi mümkün değildir.

Fakat Eskişehir Büyükşehir Belediyesi su ve elektrik borç sorgulama dışındaki hizmetler için e devlet kullanılabilir.  Resimde görüşen tüm hizmetler için kişilerin ilk olarak sisteme giriş yapması gerekir. Üyelik girişi sonrasında ise sistemde yer alan tüm hizmetlerden yararlanmak mümkün olacaktır.

himzetler

E devlet üzerinden işlem yapmak isteyen kişiler için aşağıda yer alan bağlantı kolay bir şekilde ilgili sorgulama a sayfasına erişim sağlamaktadır.

<<SORGULAMA LİNKİ>>


Leave a Reply

Your email address will not be published.


*