ESGAZ BORÇ SORGULAMA


Eskişehir ilinde vatandaşlara doğalgaz hizmeti veren yetkili kurum Esgaz’dır. 2004 yılından itibaren Kolin İnşaat ve Turizm A.Ş’ye devredilerek hizmetini sürdüren Esgaz, gerek hizmetleri ile gerekse abonelerine sunduğu imkanlarla memnuniyeti sağlamayı başarmıştır. Oluşturulan online işlemler bölümü ile de Esgaz borç sorgulama imkanı tanımaktadır. Bu sayede abonelerin fatura ödeme noktalarına gitmesine gerek kalmadan online olarak borç sorgulama ve fatura ödeme imkanı bulunmaktadır.
Esgaz borç sorgulama
Esgaz borç sorgulama yapmanız için Esgaz’ın resmi web sitesine girmeniz yeterlidir. Bu site üzerinden borç sorgulama bağlantılarını takip ederek doğalgaz hizmetinizin dönem borcunu öğrenebilirsiniz. Bunu sorgulamak için tek gereken Esgaz abone numaranızı bilmenizdir. Sorgulama ekranında yer alan bölüme Esgaz abone numaranızı girmeniz yeterli olacaktır. Sorgulama sonrasında ödenmemiş borcunuz bulunuyorsa bunlar sistem tarafından size yansıtılacaktır.
Esgaz abonelik yönetme
Esgaz aboneliğiniz ile ilgili diğer işlemleri yapmak için Esgaz internet sitesinde bulunan üyelik bölümünden sisteme üye olmanız gerekir. Abonelik numaranız ile olacağınız üyelik sonrasında aboneliğiniz ile ilgili tüm işlemleri online olarak yapabilme imkanı bulabilirsiniz. Site üzerinden istediğiniz zaman üyelik bilgileriniz ile giriş yaparak sistemi kullanabilirsiniz. Üstelik sadece borç sorgulama için değil, abonelik durumunuzu sorgulama, abonelik bilgilerinizi öğrenme, e-fatura, tahmini dönem faturası öğrenme, abonelik öncesinde abonelik başvurusu ve abonelik başvuru takibi gibi işlemleri de yapabilirsiniz.
ESGAZ BORÇ SORGULAMA İÇİN


Leave a Reply

Your email address will not be published.


*