E OKUL VELİ BİLGİLENDİRME SİSTEMİ GİRİŞ


E okul sisteminin kullanıma sunuldu ilk günlerden itibaren özellikle veliler adına büyük bir kolaylık sağlanmış durumdadır. Velilerin öğrencilerin durumları hakkında bilgi alabilmesi adına internet üzerinden sunulan hizmetlerin kullanılması yeterli olmaktadır.

Bu açıdan bakıldığında büyük bir kolaylık sağlayan bu hizmet ekranı sayesinde kişiler kolay bir şekilde bilgi alma şansına sahip olmaktadır. Sizler de online olarak sunulan hizmetlere kullanarak bu konudaki ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. E okul veli bilgilendirme sistemi giriş işlemlerinde kişilerin öğrencilerin üyelik bilgilerini kullanmalıdır. Üyelik bilgileri üzerinden yapılan işlemler ile birlikte sisteme erişim sağlayacak ve böylece istenen tüm bilgilere kolay bir şekilde ulaşılacaktır.

E okul veli bilgilendirme sisteminde yer alan bilgiler güncel bilgiler olup bu konuda kişiler kolay bir şekilde bilgi alabilmektedir. Herhangi bir sorunun yaşanmaması adına kişilerin TC kimlik numarası ile birlikte öğrencilerin okul numarasını kullanmalıdır. Bu bilgiler kullanılarak sisteme giriş yapıldıktan sonra sistemde açılacak menü üzerinden kolay bir şekilde bilgi alınabilmektedir. Herhangi bir sorun yaşanmadan işlemlerin yapılabilmesi mümkün olduğu gibi kişiler aynı zamanda e okul veli bilgilendirme sistemi mobil uygulamasını da kullanabilmektedir. Mobil uygulama aracılığıyla yapılacak işlemler sayesinde kişiler kolay bir şekilde ihtiyaçlarını karşılayacak ve öğrencilerin okuldaki durumları ile ilgili net bilgilere erişim sağlayabilecektir. Hizmetleri internet üzerinden sunulması kolay bir şekilde bilgi alınmasını sağlamaktadır. Bu açıdan bakıldığında sizler de kolay bir şekilde online olarak tüm işlemlerinizi yapabilirsiniz.

wokul

Üstelik e okul yönetim bilgi sistemi üzerinden yapılan bilgi girişleri sayesinde kişilerin güncel bilgilere erişim sağlayabilmesi de mümkün kılınmış durumdadır. Resimde görülen e okul servisinden yararlanmak isteyenlerin paylaşılan bağlantıyı kullanması yeterli olacaktır.


Leave a Reply

Your email address will not be published.


*