BÜYÜKÇEKMECE BELEDİYESİ SU VE ELEKTRİK BORÇ SORGULAMA


İstanbul’daki belediyelerden birisi olan Büyükçekmece Belediyesi e devlet üzerinden hizmet sunmaya başlamış ve bu konuda vatandaşların işlerini kolaylaştırmıştır. Büyükçekmece Belediyesi tarafından sunulan hizmetlere ulaşmak isteyen kişilerin bu konuda e devlet üzerinden işlem yapması yeterli olmaktadır. E devlet aracılığı ile yapılan işlemlerde kişilerin bilgi alabilmesi adına üyelik girişi sonrasında hizmet seçimi yapması gerekmektedir. Büyükçekmece Belediyesi hizmetleri ise şöyledir;

buyukcekmece-belediyesi

E devlet üzerinden sunulan bu hizmetlerden yararlanmak mümkün olduğu gibi kişilerin ihtiyaçlarına göre hizmet listesinden seçim yapması ve açılacak ekranındaki bilgileri incelemesi yeterlidir. Belediyedeki resmi bilgiler üzerinden kişilere sunulan sonuç sayfasında tüm bilgiler hem güncel hem de resmidir. Bu açıdan işlemlerin yapılmasını herhangi bir sakınca bulunmamaktadır.

Kişilerin işlemlerinin yapılabilmesi adını aşağıdaki bağlantıya tıklaması yeterli olacaktır. Bağlantı ile birlikte e devlet üzerinden Büyükçekmece Belediyesi hizmetleri sayfasına erişim sağlanacak ve hizmet sayfası üzerinden yapılacak seçimler ile birlikte belirtilen işlemler tamamlanabilecektir. Tüm hizmetlerin ücretsiz olması bu konuda kişilere avantaj sağlamaktadır.

<<SORGULAMA LİNKİ>>


Leave a Reply

Your email address will not be published.


*