BEYKOZ BELEDİYESİ SU VE ELEKTRİK BORÇ SORGULAMA


E devlet sisteminde yer alan Beykoz Belediyesi online olarak sunduğu hizmetler ile birlikte vatandaşlara kolaylık sağlamış durumdadır. Kişilerin belediyeye gelmeden online olarak işlemleri yapmasına imkan sağlayan Beykoz Belediyesi bu bakımdan yoğun bir ilgi görmektedir Beykoz Belediyesi tarafından sunulan hizmetlerden yararlanmak isteyen kişilere online olarak e devlet girişi yapması yeterli olacaktır. E devlet girişi yapan kişiler giriş sonrasında ekranda yapılan hizmetlerden ihtiyacına göre seçim yapması ile birlikte ihtiyaç duyulan bilgiler ekranda yer alacak ve kişiler bu sayede bilgi alabilecektir. Beykoz Belediyesi tarafından sunulan online hizmetlerin listesi şöyledir;

Beykoz Belediyesi

Belirtilen tüm hizmetlerden yararlanmak mümkün olduğu gibi kişiler için herhangi bir sınırlama da getirilmemiştir. Bu açıdan kişiler istediği hizmetten yararlanabildiği gibi bu konuda sadece hizmet seçimlerin yapılması yeterli olmaktadır.

E devlet üyeliği ile sisteme giriş yapan kişiler tüm hizmetlerden yararlanarak bilgi alabilir duruma. Beykoz Belediyesi su ve elektrik borç sorgulama gibi detaylı işlemlerde yapılmak isterse de bu konuda belirtilen hizmetleri dışında bilgi alınması söz konusu değildir. Beykoz Belediyesi hizmetlerinden yararlanmak ve e devlet üzerinden sorgulama yapmak için aşağıdaki bağlantıya tıklamanız yeterli olacaktır.

<<SORGULAMA LİNKİ>>


Leave a Reply

Your email address will not be published.


*