BEŞİKTAŞ BELEDİYESİ SU VE ELEKTRİK BORÇ SORGULAMA


Belediyeler üzerinden yapılacak işlemlerin e devlet üzerinden yapılmaya başlanması ile birlikte tüm belediyeler zaman içerisinde e devlet sistemine dahil edilmiştir. E devlet sisteminde yer alan belediyelerden bir tanesi Beşiktaş Belediyesidir. İstanbul’da bulunan Beşiktaş Belediyesi vatandaşlara daha iyi hizmet verebilmek ve online olarak bilgi erişilmesi için hizmetlerine e devlete taşımış durumdadır.

E devlet üzerinden hizmet veren Beşiktaş Belediyesi’nin hizmet listesi şöyledir;

Beşiktaş Belediyesi

Belirtilen ve resimde görülen hizmetler dışında herhangi bir şekilde bilgi almak mümkün değildir. Her ne kadar vatandaşlar tarafından Beşiktaş Belediyesi su ve elektrik borç sorgulama gibi işlemler yapmak isterse de bu konuda e devlet hizmetleri ile sınırlandırılmış durumdadır.

E devlet üzerinden işlem yapmak isteyen kişilerin unutmaması gereken önemli bir detay kişilerin e devlet üyeliğinin bulunmasıdır. E devlet üyeliğinin olmadığı durumlarda hizmetlere erişim sağlanamayacağından dolayı dişlerin bilgi alması da mümkün olmayacaktır. Fakat e devlet üyeliğinin alınması son derece kolay olduğundan dolayı üyeliği olmayan kişiler bile çok kolay bir şekilde üyelik işlemlerini yaparak sistemdeki hizmetlerden yararlanmaya başlayabilmektedir. Beşiktaş Belediyesi su ve elektrik borç sorgulama işlemlerini aşağıdaki bağlantıya tıklayarak sizler de hemen yapabilirsiniz.

<<SORGULAMA LİNKİ>>


Leave a Reply

Your email address will not be published.


*