BAŞAK BURCU ÖZELLİKLERİ SORGULAMA

23 Ağustos ile 22 Eylül arasında doğan kişiler Başak burcu olmaktadır.  Başak burcu, toprak elementi grubundandır. Başak burcu olan kişilerin olumsuz yanları, olumlu yanlarına göre daha baskındır ve genelde bu olumsuz yanları ile tanınırlar. En çok dikkat çeken özellikleri çok sık hasta olmalarıdır. Bu nedenle de hastalık hastası olarak tabir edilirler. Bunun yanında aceleci olmalarından dolayı çok sık hata yaparlar. Titiz olması nedeniyle kolay kolay bir şeyi beğenmeyen Başak burcu, zaman zaman çekilmez olabilmektedir.
Başak burcu kadını
Başak burcu kadını son derece evcimen ve sorumluluk sahibidir. Başak burcu kadınları en iyi anne adaylarıdır ve bu bakımdan çocukları da severler. Hoş mizacı olduğundan dolayı çevresi tarafından sevilirler ve arkadaş ortamlarında göz önünde tutulurlar. Başak burcu kadını, Başak burcu erkeğine göre çok daha uysaldır.
Başak burcu erkeği
Başak burcu erkeği, oldukça zor biridir. İnatçı olmaları onlar için işleri her zaman zorlaştırır ve bu nedenle hayatta arkadaşlık ilişkileri de hep sorunlu olur. Sözü açık olduğundan dolayı arkadaş çevresince bazen sevilmezler. Bu açık sözlülüğü ile insanları zaman zaman incitebilmektedir. Başak burcu erkeği, ailesine düşkündür. İyi bir baba adayıdır. Bu nedenle çocuk yapmayı isterler. Tüm zamanlarını çocukları ile geçirebilecek kapasiteleri vardır. Bu bakımdan Başak burcu erkekleri evlilik için tercih edilebilir ve iyi bir eş adayıdır.Leave a Reply

Your email address will not be published.


*