BALIK BURCU ÖZELLİKLERİ SORGULAMA

19 Şubat 20 Mart arasında doğan kişiler balık burcudur. Balık burcu, su burçlarındandır ve burçlar arasında en iyi özelliklere sahip burçlar arasındadır. Balık burcu için söylenebilecek en önemli kelime onların çok duygusal olduklarındır. Her konuda duyguları ön plandadır. Bu doğrultuda aileleri ve eşleri için maneviyatı ön planda tutarlar. Onlarsın daha iyi bir yaşama sahip olması için çalışmayı severler. Onlara hoş sürprizler yaparak sevindirirler. Balık burcunun kötü yanları arasında belirsiz olmaları vardır. Karar vermek zaman zaman onlar için çok zor bir hal almaktadır. Bunun altında duygusal olmaları yatar. Kimseyi kırmak ya da üzmek istemedikleri için karar vermek zordur.
Balık burcu kadını
Balık burcu kadını, hayattan istediğini bilir. Burcun dışında hırslıdır ve istediği şeyin olmasını ister. Bu nedenle bu amaç için çalışmayı bırakmaz. İstediği bir şey olana kadar azimle onun için savaşır ve genelde bu savaştan galip gelir. İlişkilerinde kıskanç bir yapısı vardır. Her ne kadar duygusal olsa da kıskançlık yaptığı sırada gözü bir şeyi görmez. Bu nedenle ilişkilerde Balık burcu kadınlarına bu yönde dikkat edilmelidir. Bunun yanında oldukça çekici ve hoşturlar.
Balık burcu erkeği
Balık burcu erkeği, kadınına göre daha uyumludur. Onun için naziklik ve kibarlık ön plandadır ve ilişkilerinde bunu göz önünde bulundurur. İlişkisinde Balık burcu erkeği, kişiliğini ön planda tutar ve ödün vermek de istemez.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*