AZİZİYE BELEDİYESİ SU VE ELEKTRİK BORÇ SORGULAMA


Erzurum sınırlarındaki Aziziye Belediyesi tahsilat gibi çeşitli konularda kişilerin belediyeden bilgi alabilmesi adına e devlet üzerinden hizmet vermeye başlamıştır. E devlet aracılığı ile sunulan hizmetlerden tüm vatandaşların yararlanması mümkün olurken, bu konuda ücretlendirme de yapılmamaktadır.

Aziziye Belediyesi’nin e devlet üzerinden sunduğu hizmet listesi şöyledir;

aziziye

Hizmetlere dair detaylı bilgi almak isteyenlerin ekrandan seçim yapması gerekirken, bu konuda herhangi bir ihmalin bulunmaması adına kişiler üyelik giriş sonrasında hizmet seçimi yapması gerekir. Aziziye Belediyesi su ve elektrik borç sorgulama gibi işlemler için tahsilat bilgileri sorgulama yapılabilir. Fakat elektrik gibi hizmetler belediye tekelinden çıkartıldığı için bu konuda özel kuruluşların web sitesi kullanılmalıdır.

Aziziye Belediyesi tarafından sunulan tüm hizmetlere erişim sağlamak isteyen kişiler bu konuda aşağıdaki bağlantıyı kullanabilir. Bağlantı aracılığı ile sisteme giriş yapacak kişiler kolay bir şekilde bilgi alabileceği gibi tüm hizmetleri kullanarak detaylara erişim sağlanabilir. Bu konuda herhangi bir sınırlama da bulunmamaktadır. Üstelik Aziziye Belediyesi dışındaki belediyeler de aynı imkanlara sahiptir.

<<SORGULAMA LİNKİ>>


Leave a Reply

Your email address will not be published.


*