ASLAN BURCU ÖZELLİKLERİ SORGULAMA

23 Temmuz 22 Ağustos arasında doğan kişilerin burcu Aslan burcudur. Aslan burcu, genellikle asil ve liderliği tanınır. Burcun özelliklerini taşıyan kişiler, çevresi tarafından çok ilgi görür ve her zaman gözde tutulurlar. Aslan burcunun en önemli özellikleri cesur olmaları, cömertlikleri ve iyi bir koruyucu olmalarıdır. Olumsuz yanları ise karakterinden kaynaklanan aşırı otorite sahibi olmasıdır. Bu çoğu zaman çevresinde sorun yaratabilmektedir.
Aslan burcu kadını
Aslan burcu kadını, erkeğine göre çok daha ılımlıdır. Oldukça hareketli olan Aslan burcu kadını, aynı zamanda etrafına da neşe saçmaktadır. Bu bakımda Aslan burcu kadınları her zaman için iyi bir arkadaştır. Kız çevresi tarafından her zaman muhabbet edilmek istenir. Aslan burcu kadını her zaman cömerttir. Bu dengeyi tutturamayanlar savruk bir yaşam sürmek durumundadır. Bu nedenle Aslan burcu kadını için maddi kontrol her zaman kontrol edilmelidir.
Aslan burcu erkeği
Aslan burcu erkeği, eşine çok düşkündür. Onun için her zaman bir şeyler yapmaya çalışır. Onun en iyi koruyucusu olmak ister. Bu zaman zaman kıskançlık ve sıkıcı bir hal alabilir. Fakat buna rağmen Aslan burcu erkeği, evinin iyi bir reisidir. Dost ilişkilerinde oldukça başarılıdır ve sözü dinlenen birisidir. Aslan burcu kadınına göre son derece tasarrufludur ve bu bakımdan cimri de denebilir. Fakat gerektiği yerde nasıl harcaması gerektiğini bilir.Leave a Reply

Your email address will not be published.


*