ARNAVUTKÖY BELEDİYESİ SU VE ELEKTRİK BORÇ SORGULAMA   


İstanbul’da bulunan Arnavutköy Belediyesi, nöbetçi eczaneler gibi çeşitli hizmetlerini e devlet üzerinden sunmaktadır. E devlet aracılığı ile sunulan bu hizmetlerde kişilerin kolay bir şekilde bilgi alması sağlanırken hizmetlerden yararlanmak isteyen kişilerin üyelik giriş dışında yapması gereken tek işlem hizmet seçimidir. Hizmet seçimi sonrasında hizmete bağlı olarak tüm bilgiler ekranda yer almaktadır.

Arnavutköy Belediyesi için en çok yapılmak istenen işlem Arnavutköy Belediyesi su ve elektrik borç sorgulama olmaktadır. Fakat Arnavutköy Belediyesi tarafından sunulan hizmetler şöyledir;

Arnavutköy Belediyesi

Resimde görülen hizmetler için e devlet kullanılabilir. Hizmetler dışında herhangi bir işlemin yapılması mümkün olmazken, online olarak yapılan sorgulamalarda tüm veriler Arnavutköy Belediyesi tarafından desteklenmektedir. Bu bakımdan kişilerin güncel bilgiler ulaşması ve resmi olarak bilgi alabilmesi için e devlet üzerinden Arnavutköy Belediyesi sorgulama yapması mümkündür. E devlet üzerinden işlem yapmak isteyen kişiler bu konuda tek yapması gereken aşağıdaki bağlantıyı kullanarak işlemlerini e devlet üzerinden yapmasıdır. Üyelik bulunmayan kişiler ise Arnavutköy Belediyesi hizmetlerinden yararlanamaz.

<<SORGULAMA LİNKİ>>


Leave a Reply

Your email address will not be published.


*