AKREP BURCU ÖZELLİKLERİ SORGULAMA

23 Ekim ve 21 Kasım tarihleri arasında doğanlar akrep burcudur. Akrep burcu özellikleri sorgulama yaparak, çevrenizdeki akrep burcu olanlar ile ilgili genel karakter bilgileri alabilrisiniz. Akrep burcu olan kişiler, duygularını belli etmedikleri için çözülmesi zor kişilerdir. Kabuğunu çabuk açmadıkları için herkesle ilk başlarda kolay anlaşamazlar. Fakat anlaştıkları kişiler için tam bir sırdaş, iyi bir arkadaş olurlar. Bu nedenle de Akrep burcu olan kişilerin çok sağlam arkadaşlıkları olmaktadır. Sevgi gibi değerleri önemser ve gerek aşk ilişkileridne gerekse arkadaşlık ilişkilerinde bu değerleri her zaman için ön planda tutar.
Akrep burcu erkeği
Akrep burcu erkeği, tutkulu bir aşk yaşamak ister. Bu nedenle bu şekilde bir aşk beklentisi olanlar için ideal bir eştir. Belirtildiği gibi kolay kolay kimseye güvenmez ve bunun sonucnda ilişkilerinde de oldukça seçicidir. Fakat doğru kişiyi bulduğunu düşündüğü andan itibaren onun için elindne gelen her şeyi yapar. Genelde çevresi ona aşıktır. Karizması ve bakışları ile herkesi etkilemeyi başarabilir. Bu yüzden tehlikelidirler.
Akrep burcu kadını
Akrep burcu kadını, Akrep burcu erkeği kadar cazibelidir. Son derece seksi olabildiği gibi istediği an istediği role girebilmektedir. Bu nedenle Akrep burcu kadını, istediği şeyi almak için elinden gelen her şeyi yapabilir. Son derece ihtiraslı olduğundan doalyı ilişkisi de dalgalı geçer. Fakat iyi bir uyum yakalandığında ideal bir eş adayıdır.Leave a Reply

Your email address will not be published.


*