4C Emekli İkramiyesi Nasıl Hesaplanır?


4C Maaş Ve İkramiye Hesaplama
4 C Emekli ikramiyesi nasıl hesaplanır, Memur Emekli Maaşı İkramiyesi Hesaplama İşlemi
Memurlar ve 4c kapsamında emekli olmayı düşünen SGK ‘lı çalışanlar, emekli ikramiyesini ve emekli maaşlarını aşağıda açıklayacağımız bilgiler doğrultusunda ve vereceğimiz bağlantı vasıtasıyla hesaplayabilirler.Emekli ikramiyesi ve maaşı hesaplama bağlantısına tıkladığınızda karşınıza resimde gördüğünüz sayfa çıkacaktır.Açılan ekranda hesaplama yapabilmeniz için; kademe, derece ayrıca aylık  tarihi bölümlerini doldurmalısınız. Bu bilgilerin dışında Makam+Temsil+Görev Tazminat Göstergesi alanı sizi ilgilendiriyorsa gerekli bilgileri giriniz.Bu alanla ilgili bilgilere sahip değilseniz ünvan bölümünden ünvanınızı
giriniz.Girdiğiniz bilgiler ışığında hesaplama sonuçlarınız ekranda olacaktır.Ancak, bu hesaplama sizin verdiğiniz bilgilere göre yapıldığı için kesin olmayabilir.

Bilgilerinizi girip hesaplamanızı yapınca  karşınıza ; Temel Aylık Taban Aylığı, Memur Özel Hizmet Aylığı, Kadrosuzluk Aylığı, Kıdem Aylığı, Makam Aylığı, Taban İkramiye, Kıdem İkramiye, Bağlanacak Aylık, Toplam İkramiye Ek Aylık ve Aylık İkramiye bilgileriniz çıkacaktır.Bu konu başlıkları zaten size ihtiyac duyduğunuz tüm bilgileri vermektedir.

4C Memur emekli maaşı ve ikramiyesi hesaplama işlemi yapmak için http://uyg.sgk.gov.tr/IkramiyeMaasHesapla4c/Welcome.do üzerinden sorgulama yapabilirsiniz.

4C Emekli İkramiyesi Nasıl Hesaplanır ile ilgili gelen aramalar :
ssk emekli ikramiyesi nasıl hesaplanır,işçi emekli ikramiyesi nasıl hesaplanır,emekli sandığı emeklilik hesaplama ,emekli sandığı,emekli maaşı hesaplama , emekli maaşı öğrenme


Leave a Reply

Your email address will not be published.


*